KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY

Zdobądź zawód kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej osób i mienia (od dnia 1 stycznia 2014 r. zlikwidowano licencję pracownika ochrony I i II stopnia wprowadzając jednolite uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony)

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH

OCHRONA IMPREZ MASOWYCH

Szkolenie członków służby porządkowej i służby informacyjnej organizatora imprezy masowej

DETEKTYW

DETEKTYW

Zgłoś się do nas i zapisz na szkolenie dla osób ubiegających się o wydanie licencji detektywa

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Szkolenia z zakrezu ochrony danych osobowych i polityki bezpieczeństwa systemów informatycznych

Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2012 JoomlaWorks Ltd.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL)   

informuję, że zgodnie z Art. 13:

1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:

Perfekt. Ośrodek szkolenia kursowego, 67-200 GŁOGÓW, ul. OBOZOWA 3

tel. 76 832 24 42, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

2. Współadministratorem Pana/Pani danych osobowych jest:

Międzynarodowa Federacja Modern Ju-Jitsu
67-200 Głogów ul. Obozowa 3 REGON: 390553426
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych:
Jędrzej Bajer tel. 533 80 70 40 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

4. Dane osobowe Pana/Pani będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit.,c ogólnego rozporządzenia j/w o ochronie danych w celu realizacji zadań statutowych i ustawowych wynikających w szczególności z prawa oświatowego, a w przypadku formularza rejestracji online art. 6 ust. 1 lit.,a czyli na podstawie wyrażonej zgody

5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą zgodnie z aktualnymi przepisami archiwalnymi, a w przypadku formularza rejestracji on-line do czasu zakończenia zapisów na szkolenia lub kursy a po tym czasie będą usuwane.

6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego UODO (Urzędu Ochrony Danych Osobowych), gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane oraz dane osobowe Pana/Pani dziecka przetwarzane są przez administratora niezgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

8. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, lecz ich nie podanie uniemożliwi nam realizację dla ciebie formy szkoleniowej